• Garanti BBVA

    E-Ticaret Ödeme Sistemleri Çözümlerimiz

Ödeme çözümü ürünlerimiz ile işinizi kolayca geliştirebilirsiniz

Farklı ödeme çözümü ürünlerimiz ile size en uygun olan modeli seçebilir ve E-Ticaret dünyasına kolayca adım atabilirsiniz.

E-ticaret çözümlerimiz ile güvenli ödeme almaya başlayın.

Kolay ve hızlı bir şekilde entegrasyonunuzu tamamlayın

Sanal POS ayrıcalıkları ile Fark Yaratın!

E-Ticaret Ödeme Sistemleri Çözümlerimiz

Sanal POS

Garanti Sanal POS, internet üzerinden yapılan satışlarda kredi ve banka kartıyla ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür. Garanti Sanal POS’la sanal mağazanızı 7/24 açık bir satış platformu haline getirilebilir; hem müşteri sayınızı, hem cironuzu artırma şansı yakalarsınız. Sanal POS başvuru yapmak için hemen tıklayın.

Sanal POS
Kart Saklama

Kart sahiplerinin kredi ve banka kartlarını kaydederek, daha sonraki işlemlerinde kart bilgilerini tekrar girmeden kolay ve hızlı alışveriş yapabilmelerini sağlayan güvenli bir Garanti BBVA hizmetidir.

Kart Saklama
Garanti Pay

Garantipay, BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının, firmaların internet siteleri ya da mobil uygulamalarından yaptıkları alışverişleri kart bilglerini paylaşmadan hızlı, kolay ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme çözümüdür.

Garanti Pay
Kod ile Ödeme

Uzaktan tahsilat yapmak isteyen işyerleri için geliştirilen Sanal POS altyapısı üzerinde çalışan bir ödeme yöntemidir. Kart hamilleri Garanti BBVA’ya ait site üzerinden siparişe özel oluşturulan kod ile diledikleri kartı kullanarak ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Kod ile Ödeme
Güvenlik Platformu

Garanti BBVA Güvenlik Platformu’yla işyerlerine işlemlerin %80’ini 3D Secure olmadan gerçekleştirme imkanı sunan ve sürekli öğrenen algoritması sayesinde sürtünmesiz bir müşteri deneyimi yaşatan Garanti BBVA hizmetidir.

Güvenlik Platformu
Switch

Switch Ödeme Geçidi ile bir çok Garanti e-ticaret ürününe tek merkezden erişip, anlaşmalı olduğunuz banka poslarını tek bir entegrasyonla kolayca yönetebilirsiniz. Kart Saklama, Kod ile Tahsilat, Ortak Ödeme Sayfası, Akıllı Yönlendirme, GarantiPay, Kullanışlı İşyeri Paneli gibi bir çok faydalı servise switch üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Switch

Sıkça Sorulan Sorular

<Response>
      <Source>GVPS</Source>
      <Code>92</Code>
      <ReasonCode>0651</ReasonCode>
      <Message>Declined</Message>
      <ErrorMsg>Kullanıcı şifresi hatalı</ErrorMsg>
      <SysErrMsg>ErrorId: 0651</SysErrMsg>

Alınan hata kodlamanızda gönderilen hash datayı değerini oluşturan alanların sistemde tanımlı olan yada kodlama post edilen değerlerle uyuşmadığını durumlarda alınmaktadır. Bu alanları kontrol ederek yeniden işlem denemenizi ve hatanın devamı halinde hash değerini oluşturan alanları ve oluşturduğunuz hash değerini tarafımıza göndermenizi rica ederiz. 
 
Ayrıca kodlamada kullanılan PROVAUT ve 3D şifrenizi resetlemenizi ve kodlamada güncellemenizi rica ederiz.

Kullanmak istediğiniz model bankamız sisteminde tanımlı olmadığı için hata alınmaktadır. eticaretdestek@garantibbva.com.tr mail adresine çalışmak istediğiniz modeli ileterek tanımlama yapılmalıdır.

Bu hata mesajının 3 farklı nedeni olabilir;

1.yazılımda kullanılan şifrelerin hatalı olmasından kaynaklı olabilir.(PROVAUT/PROVOOS/3D şifreleri)

2.hash yapınızı kontrol etmelisiniz. Hash data hatalı hesaplandığında kaynaklı olabilir.

3.post ettiğiniz kodlamadaki hidden/input alanları kontrol etmelisiniz. Boş veya hatalı formatta kullanılıyor olabilir.

Sizden haber almak isteriz. Hizmetlerle ilgili sorunlarınız/sorunuz mu var? Bize bununla ilgili ayrıntılı bir e-posta gönderir misiniz?

Bize Soru Gönderin Bize Soru Gönderin